STAROX

STAROX znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwykłe produkty do oczyszczania skóry na bazie tensydów zawodzą. Lakiery, żywice, kleje, bitumy oraz podobne silnie hydrofobowe zabrudzenia nie oddzielają się i nie schodzą ze skóry wyłącznie dzięki zastosowaniu tensydów. Dlatego też w takich przypadkach nadal często sięga się po rozpuszczalniki organiczne. Składnikiem usuwającym zabrudzenia w STAROXIE są oleje estrowe, bardzo łagodne dla skóry. Dalsze składniki takie jak tensydy oraz polietylenowe drobinki są optymalnie dopasowane do określonego zadania produktu. Cały preparat dostosowany jest do kwaśnego płaszcza ochronnego skóry, substancje odżywcze dbają zaś o dodatkowy efekt pielęgnacyjny.

Zastosowanie:

Rozprowadzić STAROX na niezwilżoną skórę. Następnie przemyć małą ilością wody. Jeśli zabrudzenie zostało całkowicie usunięte, dłonie dokładnie opłukać wodą oraz starannie wysuszyć.

STAROX podlega rozporządzeniu w sprawie produktów kosmetycznych, a nie ustawie o substancjach chemicznych czy też rozporządzeniu o materiałach niebezpiecznych. Dalsze wskazówki co do sposobu obchodzenia się z produktem można odnaleźć na zbiorowych ulotkach dla zawodowej ochrony skóry – produkty dla skóry.

Zalety:

  • oczyszcza wnikając głęboko w pory zapewniając długotrwałą ochronę skóry oraz skuteczne odżywienie

  • posiada postać płynną dlatego nadaję się do stosowania wraz z dozownikami

  • usuwa bez problemu średnie oraz silne zabrudzenia, takie jak np. lakiery, żywice, kleje, masy bitumiczne oraz podobne silne hydrofobowe zabrudzenia

  • niezwykle wszechstronny i może być stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu
     


 
 

« powrót