Środki czyszczące
  Skuteczne czyszczenie to zasługa również najlepszych środków. Firma HQRS oferuje profesjonalne środki i koncentraty do czyszczenia. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku Polskim środków niemieckiej firmy SINGOLI

Firma ta od 1930 roku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych, najwyższej jakości środków myjących i czyszczących:
  • Kamień,  kostkę brukową i krawężniki betonowe
  • Elewację budynków,
  • Pojazdy komunalne
  • Pozostałości po cemencie i betonie
  • Pozostałości po asfalcie i masach bitumicznych
Ulotka 1 strona 
Ulotka 2 strona

 

Filmy prezentacyjne:
 
 
 
 

STAROX

STAROX znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zwykłe produkty do oczyszczania skóry na bazie tensydów zawodzą. Lakiery, żywice,..
czytaj więcej...

Air Power

Niezwykle silny neutralizator zapachu w  aerozolu do 80 m3  po pojedynczym rozpyleniu preparatu w pomieszczeniu. Air Power to skuteczny..
czytaj więcej...

Sinco Power Rost Stop

Sinco Power Rost Stop wolny od rozpuszczalników, wodorozcieńczalny produkt. Doskonałe rozwiązanie ekonomiczne problemów z..
czytaj więcej...

Sinco Steinperle

Sinco Steinperle Chroni przed wnikaniem wody i brudu Sinco Steinperle jest środkiem ochrony powierzchni zapewniającym odporność na..
czytaj więcej...

Wosk antykorozyjny

Wosk antykorozyjny - zapewniający trwałą ochronę. W pełni syntetyczny wosk antykorozyjny. Wosk antykorozyjny jest długotrwałym..
czytaj więcej...

Sinmatic Forte

Sinmatic Forte jest bardzo skutecznym, alkalicznym, silnym środkiem czyszczącym do czyszczenia podłóg w obszarze przemysłowym –..
czytaj więcej...

Sinco Bio Power

Działanie Trwale usuwa przykre zapachy z odpływów kanalizacyjnych i toalety Skutecznie usuwa organiczne osady w rurach,..
czytaj więcej...

Super Star

Super Star jest produktem do usuwania: - tłuszczu, smaru, osadów ściekowych i innych wydzielających woń organicznych zabrudzeń -..
czytaj więcej...