Środki czyszczące
  Skuteczne czyszczenie to zasługa również najlepszych środków. Firma HQRS oferuje profesjonalne środki i koncentraty do czyszczenia. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku Polskim środków niemieckiej firmy SINGOLI

Firma ta od 1930 roku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych, najwyższej jakości środków myjących i czyszczących:
  • Kamień,  kostkę brukową i krawężniki betonowe
  • Elewację budynków,
  • Pojazdy komunalne
  • Pozostałości po cemencie i betonie
  • Pozostałości po asfalcie i masach bitumicznych
Ulotka 1 strona 
Ulotka 2 strona

 

Filmy prezentacyjne:
 
 
 
 

ANTIHAFT SUPER PLUS

Profesjonalny, wysoce wydajny, środek antyadhezyjny, nie zawierający silikonów , zapobiegający przywieraniu cementu i betonu do form,..
czytaj więcej...

Koncentrat do czyszczenia kamienia

Wysoce aktywny koncentrat do łatwego i skutecznego usuwania zielonych nalotów, wykwitów betonowych oraz naturalnych zabrudzeń...
czytaj więcej...

Mineral Ex Extrem

MINERAL EX EXTREM   Profesjonalny, wysoce wydajny środek do usuwania osadów z kamienia, resztek betonu, pozostałości zapraw,..
czytaj więcej...

POWER-REINIGER

Preparat przeznaczony do mycia i czyszczenia samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych,..
czytaj więcej...

Środek do usuwania farb i lakierów

To zawierająca kwasy pasta do usuwania lakierów na zimno w formie żelu na bazie rozpuszczalnika. Preparat jest wolny od węglowodorów..
czytaj więcej...

Preparat do usuwania asfaltu i mas bitumicznych

Środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń typu asfalt, masa bitumiczna, smoła, smary, tłuszcze, oleje itp. Stosowany do usuwania zabrudzeń z..
czytaj więcej...

Oil - Ex Spray

Łatwe usuwanie plam z oleju, smarów, duża zdolność rozpuszczania oraz siła ssania.Ogłebokim dzoałaniu.   Właściwości: •..
czytaj więcej...