Air Power

Niezwykle silny neutralizator zapachu w  aerozolu do 80 m3  po pojedynczym rozpyleniu preparatu w pomieszczeniu. Air Power to skuteczny neutralizator zapachów o wyczuwalnym zapachu eukaliptusa. Produkt jest idealny dla:

- bary

- kluby

- restauracje

- hotele

- Centra handlowe

- Urzędy

- pociągi

- autobusy

- szatnie

- samochody

- dealerzy samochodowi

- schroniska

- i inne.

 

 

Przyjemny, ciepły i świeży zapach eukaliptusa skutecznie neutralizuje brzydkie zapachy. Po jednym krótkim psiknięciu zapach utrzymuje się od 12 do 24 godzin w pomieszczeniu. Jedna puszka wystarcza na około 100 psiknięć.  

 

Sposób użycia: Puszkę należy wstrząsnąć. Zdjąć wieczko górne. Rozpylić zawartość za pomocą krótkiego psiknięcia. Wylot skierować ku górze.  Dysza powinna być odwrócona od użytkownika. Nie wolno rozpylać nad ogniem, urządzeniami świecącymi, ludzi i zwierzętami domowymi.

 

 

Korzyści:

- przyjemny zapach eukaliptusa

- brzydkie zapachy skutecznie usunięte

- bardzo wydajny.

- szybki i poręczny w użyciu

 

 

Pojemność: 750 ml pojemnik z aerozolem.

 
Należy przestrzegać wskazówek na etykiecie oraz karcie charakterystyki WE! Nasze dane techniczne zostały sporządzone starannie, wedle naszej najlepszej wiedzy. Nie zwalniają one jednak użytkownika z własnych, dokładnych kontroli z powodu dużej ilości możliwych oddziaływań w trakcie przygotowania i użytkowania produktów! Nie można wywodzić z naszych danych prawnie wiążącej gwarancji określonych cech lub przydatności do konkretnego celu. Użytkownik ma obowiązek przed zastosowaniem naszych produktów sprawdzić na własną odpowiedzialność oraz przestrzegać istniejących przepisów i postanowień.


Karta charakterystyki

 
 

« powrót